خبرک : گردهمایی شوراها و شهرداران جهان در برج میلاد

نخستین اجلاس جهانی شوراها و شهرداران۲۰۱۶

از: سید محمد مهدی راسخ

امروز رسما با حضور رئیس‌جمهور، چندین وزیر، شهردار تهران و رئیس شورای‌عالی استان‌ها در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران افتتاح می‌شود.
اين اجلاس با حمايت و همكاري بيش از ۲۰نهاد شامل وزارتخانه‌ها، شوراهاي شهر، شهرداري‌ها، سازمان‌ها و اتاق‌هاي بازرگاني برگزار مي‌شود. اجلاس جهاني شوراها و شهرداران۲۰۱۶ به‌مدت ۲روز يعني ۳۰ و ۳۱تيرماه برگزار خواهد شد. اجلاسي كه در آن از آخرين دستاوردهاي علمي و تخصصي جهان در عرصه مديريت شهري، با حضور قريب به ۲هزار نفر از اعضاي شوراهاي اسلامي شهرها و شهرداران سراسر كشور، روساي شورا شهر و شهرداران از كشورهاي روسيه، هندوستان، لبنان، كرواسي، تركيه و گينه رونمايي مي‌شود.
همچنين بيش از ۱۰۰نفر از صاحب‌نظران، سرمايه‌گذاران بين‌المللي از كشورهاي انگلستان، آمريكا، ايتاليا، سوئيس، كره‌جنوبي و… در تالار مذاكرات سرمايه‌گذاري‌ جلسه خواهند داشت. در اين اجلاس جهاني بيش از ۳۰پنل و نشست تخصصي با حمايت علمي سازمان‌هاي ذيربط برپا خواهد شد.گفتني است تالار مذاكرات سرمايه‌گذاري اين اجلاس نيز با اختصاص ميز مذاكراتي ميزبان شهرداري‌هاي كشور و شركت‌هاي سرمايه‌گذار داخلي و خارجي فعال در حوزه‌هاي مختلف مديريت شهري است.

شورا-تهران-میلاد-جلسه

مهندس چمران رییس شورای شهر تهران،
دکتر قالیباف شهردار تهران،
احمد رضا زرین کلاه شورای شهر اقلید

 

مدیریت

سلام،ضرغامی،مدیریت فنی سایت.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

امتیاز بدهید!
اقلیدنیوز را در گوگل محبوب کنید.

خبرنامه اقلید نیوز

به ما بپیوندید:

  • در لیست مشترکین اقلید نیوز قرار بگیرید!
  • آخرین اطلاعات را در ایمیلتان داشته باشید!
  • در معرفی شهرمان سهیم باشید
این پنجره را ببند

وب سایت اقلید نیوز

کادرهای زیر را پر کنید

پا به دنیای بهتر